Архив газеты

Архив 2019
Архив 2020
 
Филипова

В поисках работы

IPSA-2020
подписка онлайн
Работа-2

Печерські каштани - 2013: вітаємо переможців!!!

Печать E-mail
Статьи - В помощь абитуриенту

№ 23 (804) 10-16 червня 2013 року
  
 
 Печерські каштани - 2013: вітаємо переможців!!!
  З 20 по 25 травня 2013 р. гостинно відкрив свої двері ІІІ Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів "Печерські каштани", організатором і засновником якого є Київський національний університет технологій та дизайну.
  У конкурсі взяло участь понад 300 учасників з України, Росії, Білорусі, Литви, Казахстану та КНР.
  Протягом п'яти днів журі конкурсу уважно обирало кращих з кращих хто, на їх авторитетну думку, гідний фіналу. За цей час публіці представили покази в таких номінаціях: одяг (PRET-A-PORTER, De Lux, FOLK, PRO-ART), взуття та аксесуари (PRET-A-PORTER, PRO-ART, CUTURE), текстильні вироби (Гобелен, Батік, Печворк (квілт), Вишивка, Лялька, Малюнки для тканин) і вперше цього року проведено конкурс перукарської майстерності (Фантазійна зачіска, Модний образ, Фантазійна зачіска з постижем).
  Фінал конкурсу "Печерські каштани" відбувся 25 травня. В журі взяли участь відомі закордонні та українські дизайнери, представники шоу-бізнесу і фахівці у сфері індустрії моди, зокрема: Лариса Вороніна, Діана Дорожкіна, Серж Смолін, В'ячеслав та Ірина Дюденко, Сніжана Нех, Рене Мардела - генеральний директор Вищого інституту маркетингу моди MOD'SPE (Париж, Франція), Тетяна Ланже - генеральний директор компанії "International Retail Consalting", колективний організатор французьких компаній на міжнародних виставках (Париж, Франція); Люсі Салеc - директор департаменту розробок та досліджень інституту MOD'SPE (Париж, Франція), Мікаель Хольм - провідний дизайнер, головний менеджер аукціонного дому хутра та виробника хутра Kopenhagen Fur (Копенгаген, Данія), Даміано Антонаццо - регіональний директор Domus Academy & NABA (Мілан, Італія), Фабіо Альберто Рогоза (торгівельна марка INBLU), Петро Гамаюнов - директор інституту дизайну костюму Санкт-Петербурзького державного університету технологій та дизайну (Росія) і багато інших іменитих гостей.
  Переможцями конкурсу стали:
ОДЯГ
  Гран-Прі - "Прошлое в будущем" Шмиголь Юлія (м. Одеса)
Номінація ФОЛК
  1 місце - колекція "Дипайс" - Доброжинецька Яніна (КНУТД)
  2 місце - колекція "Птица счастья - индюк" - Марчук Оксана (КНУТД)
  3 місце - колекція "Зимняя ягода" - Чірікова Світлана (Кубанський державний університет, м. Краснодар)
Номінація ПРЕТ-а-ПОРТЕ
  1 місце - колекція "Болеро на три цвета" Кузьміна Дар'я (Кубанський державний університет, м. Краснодар)
  2 місце - колекція "Изумруд" Попова Віолетта (Московський державний університет дизайну та технологи, м. Москва)
  3 місце - колекція "Квінтесенція" Цимбал Олена (КНУТД)
Номінація ПРО-АРТ
  1 місце - колекція "Хлопок" Потєшкіна Ганна (Херсонський національний технічний університет)
  2 місце - колекція "Сверхчеловеческие силы" Логвин  Олена (КНУТД)
  3 місце - колекція "Чудовисько" Червінська Яна (КНУТД)
Номінація Прет-а-Порте Де Люкс
  1 місце - колекція "Simphonia 9" Оренчина Яна (КНУТД)
  2 місце - колекція "Кораловое вдохновение" Долгорученко Анастасия (КНУТД)
  3 місце - колекція "Flower tunnel" Пруднікова Інна (КНУТД)
Конкурс Взуття та аксесуари
 
  Гран Прі - "Муза Лотрека" Лепихина Ельвіра (Санкт-Петербурзький національний університет технологій та дизайну)
Номінація ПРО-АРТ
  Гран Прі - "Муза Лотрека" Лепихина Ельвіра (Санкт-Петербурзький національний університет технологій та дизайну)
  1 місце - колекція "Тропики" Коровичева Ольга (Санкт-Петербурзький національний університет технологій та дизайну)
  2 місце - колекція "Ультіматум" Гончаренко Богдан (Київський коледж легкої промисловості)
  3 місце - колекція "Дымом в облаках" Федоряк Альона, Зварищук Кароліна, Семенцов Олександр (КНУТД)
Номінація ПРЕТ-А-ПОРТЕ
  1 місце - колекція "Вечеря Ван Гога" Пех Андрій, Кривцов Максим (КНУТД)
  2 місце - колекція "Проникновение" Ковтун Ніна (КНУТД)
  3 місце - колекція "Flowers magic" Григор'єва Марія (КНУТД)
Номінація Кутюр
  1 місце - колекція "LYUFT" Камалова Ельвіра (КНУТД)
  2 місце - колекція "Велична епоха" Бурсак Наталія (КНУТД)
  3 місце - колекція "КАМІЛЬФО" Пуга Катерина, Опалат Віталіна (КНУТД)
Номінація АКСЕСУАРИ
  1 місце - колекція Странники времени Слав'янська Мар'яна (КНУТД)
  2 місце - колекція Mink Art Fantesy Скорик Тетяна (Факультет ринкових та інформаційних та інноваційних технологій, КНУТД, м. Черкаси)
  3 місце - колекція Underwater Гладкова Олена, Ізоркіна Дар'я (Московський державний університет дизайну та технології)
ЗАЧІСКА
Номінація Фантазійна зачіска
  1 місце - колекція "Таємниий космос" Бонадик Влада (Коледж КНУТД)
Номінація Модный образ
  1 місце - колекція "Стильні кудрі" Тищенкова Каріна (Коледж КНУТД)
Номінація Фантазійна зачіска з постижем
  1 місце - колекція "Черный лебедь" Сарабун Наталія (Коледж КНУТД)



Читать еще в:


Успех - 1